Home | Majsterkowanie | Color | Pistolety natryskowe |

WallPerfect W660 XXL


Dane techniczne:

Długość węża: 1,8 m Moc: 350 Wat Pojemność pojemnika: 600 ml + 1800 ml Wydajność: 0-240 g/min Wyposażenie dodatkowe: Wymienna głowica malująca


WallPerfect W660 XXL
Innowacyjny System Rozpylania Farb Ściennych WallPerfect W660 XXL to ułatwienie w prowadzeniu drobnych prac renowacyjnych w domu czy w mieszkaniu dla każdego majsterkowicza. To zachęta do zmiany kolorystyki ścian w sypialni, w kuchni czy w jadalni dla wszystkich, którzy na samą myśl o mozolnym pędzelkowaniu i nakładaniu kolejnych warstw farby wałkiem stają przysłowiowej "gęsiej skórki" o odkładają myśl o remoncie na bliżej nieokreśloną przyszłość. Malowanie pistoletem natryskowym WallPerfect W660 XXL jest dziecinnie proste, szybkie i czystsze niż malowanie z wykorzystaniem tradycyjnych pędzli i wałków.
Wymienne głowice dostępne w zestawie warz z urządzeniem WallPerfect W660 XXL zapewniają możliwość malowania zarówno z użyciem tradycyjnych farb ściennych, jak i farb strukturalnych: multikolor. Urządzeniem tym nakładać można też bejce i lakiery. Pistolet można wykorzystywać do renowacji mebli, ogrodzeń, drzwi czy ram okiennych. Strumień nakładanej farby jest regulowany, a specjalny system HVLP (ang. high volume low pressure - duża siła niskie ciśnienie) zastosowany w produkcji urządzeń, gwarantuje malowanie bezpyłowe, więc zdrowsze. Stosowanie urządzeń WallPerfect to również oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki równomiernemu rozpylaniu farby na całej malowanej powierzchni.

Urządzenie dostępne jest wyłącznie w marketach budowlanych sieci


powrót